ADWORDS

Google AdWords

Adwords Nedir?
Google Adwords en büyük arama motoru olan Google’da gelen arama sonuçlarında geride kalan web sitelerini açık arttırmalı Tıklama Başına Maliyet (TBM) sistemiyle işletmenizin sağladığı hizmet veya ürünlerle alakalı olarak aranan kelimelerde sitenizin Google aramalarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan ücretli bir araçtır. Kısacası aranan kelimeye en yüksek teklif veren siteye ait web sitesi arama sonuçlarında ilk sırada çıkar.

Adwords Nasıl Çalışır?
AdWords’ün nasıl çalıştığını anlamak ve reklam bütçenizden en iyi şekilde yararlanmak için anahtar kelimeler, yerleşimler, Reklam Sıralaması, teklifler ve Kalite Puanı gibi bazı yapı taşları hakkında daha fazla bilgi edinmeniz önemlidir. Özde Danışmanlık sizler için en uygun adwords organizasyonunu sağlar.
Seçilen kelimeler ve kelime öbekleri aratılan anahtar kelimelerle özdeşleştiği zaman reklamlarınızın görünme olasılığı artacaktır. Eğer kobi danışmanlığı yapıyorsanız, anahtar kelime olarak kampanyanızda ‘kobi danışmanlığı’ ifadesini kullanabilirsiniz. Ziyaretçiler Google’a kobi danışmanlığı yada benzer bir terim yazdığında, arama sonuçlarının yanında reklamlarınız görünebilir. Ayrıca kobi danışmanlığı yapan Google’la alakalı tüm kanallar ve web sitelerinde reklamlarınız görünebilir.Bu sayede müşteriler ilk olarak sizin iletişim bilgilerinize ulaşır ve hizmet verme şansınız artar.

Google Adwords Faydaları Nelerdir?
1. İnternet sitenizin ziyaretçi sayısı artar.
Belirleyeceğiniz kelimeler googlede arandığında ilk sırada siz yer alırsınız. Bu sayede siteniz daha çok tıklanma alır.
2. Tüm dünyaya ulaşırsınız.
Tüm dünyada istediğiniz kelimede Google aramalarında ilk sırada siz yer alırsınız.
3. Uygun Maliyet, hızlı sonuç.
Google adwords reklam maliyetlerinin uygun olması nedeni ile bütün işletmeler reklam verebilir, ve hızlı bir şekilde müşterisine ulaşabilir.
4. Tanınırlığınız artar.
Google AdWords reklamları ile Google kullanıcıları web siteniz aracılığı ile markanızı tanır, hizmetleriniz, referanslarınız, öz geçmişiniz hakkında hızlı bilgiye ulaşır.

Kosgeb destekleri, samsun danışmanlık, devlet teşvikleri, girişimcilik destekleri, samsun girişimcilik destekleri, samsun koskep danışman, samsun danışman, samsun hibe, samsun teşvik, samsun marka, samsun patent, kavak danışman, Asarcık danışman, Vezirköprü danışman, samsun hayvancılık destekleri, samsun sera destekleri, samsun küçükbaş, ordu girişimcilik destekleri, ordu koskep danışman, ordu danışman, ordu hibe, ordu teşvik, ordu marka, ordu patent, ordu danışman, ordu danışman, ordu danışman, ordu hayvancılık destekleri, ordu sera destekleri, ordu küçükbaş, sinop koskep danışman, sinop danışman, sinop hibe, sinop teşvik, sinop marka, sinop patent, sinop danışman, sinop danışman, sinop danışman, sinop hayvancılık destekleri, sinop sera destekleri, sinop küçükbaş, kosgeb hibesi nasıl alınır, samsun organize sanayi, samsun sanayi destekleri