Samsun Danışmanlık

Samsun ilinde Samsun danışmanlık internet ortamında aratıldığında birçok Samsun danışmanlık adı altında firma çıkmaktadır. Samsun danışmanlık adı altında hizmet veren firmaların 1 tanesi dışında diğerleri sektöre yeni başlamış tecrübesiz firmalardır. Sizler için bu konuya bir açıklık getirmek istedik.
samsun danışmanlık aslında bir markadır. Samsun danışmanlık aynı zamanda tanıtıcı bir kelimedir.
Samsun danışmanlığı marka olarak il kullanan firma Özde Danışmanlık (Kobisam) dır. Samsun danışmanlığı özde danışmanlık da kısa bir süre çalışan, bir kişi art niyetli olarak kullanmaya başlamış ve firmanın sözleşme imzaladığı müşterilerden dahi Samsun danışmanlık adı altında ücret tahsilatı yapmıştır.
Samsunda Samsun danışmanlığın gerçek kurucusu isim Özde Danışmanlıktır. Samsun danışmanlık sektörde uzun süredir faaliyet göstermektedir. Samsun danışmanlık dan hizmet alan müşteriler hizmet kalitesinden memnun kalmıştır, bunu firmadan referansları istediğinizde görebilirsiniz. Samsun danışmanlık yaşanana bu karışıklığı önlemek için KOBİSAM adı ile yeni bir marka oluşumuna gitmektedir. Samsun danışmanlık, Samsun ilinde birçok projeye imza atmıştır. Samsun danışmanlık KOSGEB chibe ve teşvikleri, belgelendirme hizmetleri, marka tescili, yatırım teşvik gibi birçok konuda firmalara hizmet vermektedir. Samsun danışmanlı’ğa 0537 675 1054 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Samsun danışmanlığın verdiği hizmetleri www.kobisam.com adresinden inceleyebilirsiniz.